| Útajövőbe | Fenntartható fejlődés
A fenntarthatóság maximalizálásával a kényelmetlenség kora jönne el?
Növekedés vagy fenntarthatóság? címmel tartottak pódiumbeszélgetést december 9-én a Corvinus Egyetemen. A Goethe Intézet meghívására Harald Welzer, a fenntartható fejlődés és az alternatív gazdasági formák világszerte ismert professzora is…
| Útajövőbe | Fenntartható fejlődés
Minden születendő baba után ültessünk egy facsemetét!
Országos faültetési kezdeményezést indított Szabó Marcel, az alapvető jogok biztosának helyettese, hogy minden magyar állampolgárságú gyermek születésekor ültessenek egy fát.