Kenderre magyar? Egy növénnyel mentenék az építőipart
Az építőiparban hasznosítaná a kendert az egyik alternatív energiával és építőiparral foglalkozó cég. A hagyományosan az iparban használt növény termesztésével foglalkozó térségekben szerintük új munkahelyeket teremtene, a házakat pedig az eddiginél…
Nagy gáz van Debrecenben!
Hetek óta egyre nagyobb gáz van a kötelező gáz műszaki-biztonsági felülvizsgálattal. Azokban a debreceni társasházakban ahol megjelentek az ilyen munkára ajánlkozó gázszerelők és a lakók elfogadták az árajánlatot, most fizetnek, mint a katonatiszt.